درباره مهرآب بیشتر بدانید

شیرآلات صنعتی مهرآب-هدف آب درقالب شرکت پیشگامان اتصال مهرآب دارای دو علامت تجاری ثبت شده (مهرآب و هدف آب) در اداره مالکیت های صنعتی در اداره ثبت شرکت ها با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و اتصالات چدنی و صنعتی با هدف رشد و ارتقاء در صنعت کشور و به کارگیری دانش روز و جذب نیروهای متخصص و ارتباط با شرکت های شیر ساز صاحب نام و کسب تجربه و تکنولوژی، ساخت محصولات خودرا با کیفیت مطلوب آغاز نموده و با توجه به استقبال مشتریان و نیاز کشور فعالیت خودرا گسترش داد.
هم اکنون با افتخار توانسته بیش از ۷۰ نوع محصول اعم از:شیرفلکه ای کشویی زبانه فلزی و لاستیکی، شیرفلکه های کشویی دسته بلند،شیر های خودکار ،انواع شیرحوضچه (هندلی-هیدرو فیکسی-نازلدار با زانو ۴۵-رینگ خور و دوسرفلنچ،رینگ و انواع اتصالات چدنی و … تولید نماید.

شیرحوضچه پلی اتیلن و فلنچ های پلی اتیلن با ویژگی های منحصر به فرد خود محصولات جدیدی از این شرکت هستند که چشم انداز نوینی در عرصه فعالیت * پیشگامان اتصال مهرآب* ایجاد کرده است.
کلیه شیرآلات و اتصالات چدنی صنعتی مهرآب دارای استاندارد ملی و تاییدیه از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی وزارت جهاد کشاورزی می باشد.
شرکت پیشگامان اتصال مهرآب با هدف تولید شیرآلات و اتصالات چدنی صنعتی در زمینه صنایع آبیاری کشاورزی و آب و فاضلاب و تاسیسات تاسیس شده و محصولاتی با نظارت و کنترل دقیق بر عملکرد تولید ،با مرغوب ترین مواد اولیه و براساس آخرین استاندارد های معتبر جهانی را دستور کار خود قرار داده است .
تمامی محصولات این شرکت دارای پشتیبانی سه ساله و خدمات پس از فروش دائم و تعهد تعویض یک ساله می باشند.
افتخار این مجموعه ،رضایتمندی مشتریان و ادامه همکاری با صنعتگران عزیز می باشد.
با احترام
مدیر عامل پیشگامان اتصال مهرآب
امیرتاجیک